• " Bilgen İnşaat 42 Yıllık Tecrübe "

İşimiz, Önce Güven!

Bizler, işimizde önce güveni ön plana çıkarıyor ve özveri ile yaptığımız işlerimizde sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz

Önce Siz ve Güveniniz

Sizler için en iyileriyle çalışıyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, Türkiye'nin her yerinden güvenilir ve sağlam işbilirlikleri yaparak iştiraklerimizi daha da çoğaltıyor, sizlere çoklu hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Üretim ve Hizmet
Bilen İnşaat Kurumsal

Hakkımızda

Bilgen İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla Samsun Bafra'da 1979 yılında kurmuş olduğumuz firmamız, inşaat-taahhüt mimarlık mühendislik nakliyat hizmetleri, sektörlerinde faaaliyet göstermekte olup, güçlü ve emin adımlarla büyümeyi temel ilke edinmiştir. 3 kuşak olarak güvenilir, dürüst ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş prensiplerinden asla ödün vermemiştir. Satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında verdiği hizmetin her zaman arkasında durmaktadır.

Bugüne kadar imza attığı yüzlerce özgün proje tasarımı ile; konut, işyeri inşaatlarının hayata geçirilmesinde başarılı olmuş; ticari ilişkilerinde iş ahlakı, ticari etik değerlere bağlılığı temelinde kazandığı müşteri memnuniyeti ile takdir toplamıştır. 

Şirket kurucusu; Ali Bilgen firmamızın bugün geldiği noktaya ulaşmasında çalışkanlığı, ileri görüş ve örnek kişiliği ile bizlere ekip olmayı öğreten, mesleki duayenimiz, emektarımız sayın Ali Bilgen'e sonsuz şükranlarımızı sunarız.